Aktualności

Pękł "Grzybek" - fontanna będąca jednym z symboli Ciechocinka

Fontanna "Grzybek" usytuowana jest w centralnej części Ciechocinka i stanowi jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli uzdrowiska. Niestety, fontanna będąca obudową źródła solanki, została uszkodzona i pękła.

Turniej Trójek Siatkarskich

W sobotę 14 kwietnia w Hali Sportowej OSiR przy ul. Lipnowskiej 11c odbędzie się Turniej Trójek Siatkarskich Kobiet i Dziewcząt "Ladies Cup 2018". Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.00. 

Gala "Wielka sława to żart"

W sobotę 24 marca w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 w Ciechocinku odbędzie się koncert galowy pt. "Wielka sława to żart", poświęcony pamięci Bogusława Kaczyńskiego. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 15.00. Bilety na koncert do nabycia na stronie www.KupBilecik.pl.

XI Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka

W sobotę 24 marca w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ciechocinku zostanie rozegrany Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11C, początek rozgrywek o godzinie 10.00.

Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru

W Dzień Kobiet 8 marca w Teatrze Letnim przy ul. Żelaznej 5 w Ciechocinku odbędzie się koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru. Występ rozpocznie się o godzinie 16.30, wstęp jest bezpłatny.

Koncert pt. "Piosenka przypomni Ci..."

W sobotę 3 marca w Teatrze Letnim w Ciechocinku będzie kolejna okazja do wysłuchania koncertu Jacka Szyłkowskiego pt. "Piosenka przypomni Ci...".  Początek koncertu o godzinie 15.00, wstęp bezpłatny.

Turniej Piłki Nożnej Aleks CUP 2018 kategoria ŻAK

W niedzielę 25 lutego w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11C w Ciechocinku, zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej Aleks CUP 2018 w kategorii ŻAK. Turniej odbędzie się w godzinach 9.00 - 15.00.

Walentynkowy Turniej Siatkarski

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku zaprasza w sobotę 17 lutego do udziału w Siatkarskim Turnieju Walentynkowym Par Mieszanych. Rozgrywki odbędą się w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11c, początek o godzinie 15.30.

Koncert Walentynkowy "L'amour de Paris"

We przeddzień Święta Zakochanych, we wtorek 13 lutego w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5 w Ciechocinku, odbędzie się koncert walentynkowy "L'amour de Paris". Początek widowiska muzycznego o godzinie 19.00.

Repertuar Kina "Zdrój" w lutym 2018

Kino "Zdrój" mieszczące się przy ul. Żelaznej 5 w Ciechocinku zaprasza na seanse. Na luty zaplanowano projekcie filmów dla dzieci i dorosłych, nie zabraknie światowych jak i polskich produkcji. W repertuarze także coś specjalnego na Walentynki.