Aktualności

Koncert "Wielka sława to żart"

W czwartek 8 lutego w Ciechocinku będzie kolejna okazja, by zobaczyć Wielką Galę Operetkowo-Musicalową "Wielka sława to żart" - koncert poświęcony pamięci Bogusława Kaczyńskiego, wybitnego znawcy i popularyzatora opery, operetki i muzyki poważnej.

Styczniowy koncert Jacka Szyłkowskiego

W piątek 19 stycznia w Teatrze Letnim w Ciechocinku odbędzie się koncert pt. "Piosenka przypomni Ci..." w wykonaniu Jacka Szyłkowskiego. Początek występu o godzinie 19.00, wstęp wolny.

Jasełka "Jak dobro zwyciężyło w Betlejem"

W piątek 12 stycznia w Teatrze Letnim w Ciechocinku odbędą się jasełka "Jak dobro zwyciężyło w Betlejem" w oprawie muzycznej kolęd i pastorałek. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00.

Repertuar Kina Zdrój na styczeń 2018

Ciechocińskie Kino Zdrój mieszczące się w Miejskim Centrum Kultury w Ciechocinku zaprasza wszystkich chętnych na seanse filmowe. W styczniowym repertuarze znajdzie się wiele nowości. Obiekt kinowy przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Powitanie Nowego Roku w Ciechocinku

W niedzielę 31 grudnia przy Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym w Ciechocinku odbędzie się zabawa sylwestrowa pod gołym niebem oraz wspólne powitanie Nowego Roku. Impreza rozpocznie się o godzinie 22.30.

Konkurs na najładniejsze dekoracje świąteczne

W tym roku Ciechocinek ponownie rozbłyśnie w okresie przedświątecznym! Rusza kolejna edycja konkursu na najładniejsze dekoracje świąteczne. Komisja konkursowa przy wyłanianiu laureatów będzie brała pod uwagę pomysł, estetykę i wykonanie instalacji, a także wkład w stworzenie świątecznego nastroju w uzdrowisku.

Wystawa prac malarskich "Anielskie spojrzenie"

W sobotę 9 grudnia w Galerii "Pod Dachem Nieba" przy ul. Wojska Polskiego 5 (Zakład Przyrodoleczniczy 22 WSzUR, III piętro) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Jakubiec, zatytułowanej "Anielskie spojrzenie". Początek wernisażu o godzinie 16.00.

Tężnie i warzelnia soli w Ciechocinku zyskały status Pomników Historii

W czwartek 23 listopada podczas uroczystości w Warszawie Prezydent Andrzej Duda wręczył przewodniczącemu Rady Miejskiej i prezesowi Przedsiębiorstwa Uzdrowisko Ciechocinek S.A. rozporządzenie uznające ciechocińskie zabytki: tężnie oraz warzelnię soli za Pomniki Historii.

Spektakl Muzyczny "Ciemny Teatr Steda"

W sobotę 25 listopada w Sali Kolumnowej im. Edwarda Stachury mieszczącej się w zabytkowym dworcu w Aleksandrowie Kujawskim. Spektakl jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Roku Edwarda Stachury w Aleksandrowie Kujawskim.

Turniej Dubletów MIKSTY w Petanque

W sobotę 11 listopada na terenie zielonym przy ul. Tężniowej (tężnia nr 1) zostanie rozegrany Turniej Dubletów MIKSTY w Petanque. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni, początkujący i zaawansowani gracze w różnym wieku. Turniej adresowany jest głównie do drużyn - par mieszanych.