Aktualności

Wystawa fotograficzna "Listopadowa zaduma w Paryżu"

W piątek 3 listopada w Galerii "Pod Dachem Nieba" odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej prac autorstwa Krzysztofa Drużyńskiego pt. "Listopadowa zaduma w Paryżu". Początek wydarzenia o godzinie 19.00.

Zaduszki Muzyczne

W piątek 27 października w Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim odbędą się Zaduszki Muzyczne - wystąpi zespół "Szulerzy". Początek wydarzenia o godzinie 17.30.

Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek - Zwieńczenie sezonu

W sobotę 14 października w Ciechocinku odbędzie się bieg finałowy cyklu Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2017 w biegach i nordic walking. Zawodnicy wystartują o godzinie 15.00.

Święto Pieczonego Ziemniaka w Aleksandrowie Kujawskim

W sobotę 14 października w Aleksandrowie Kujawskim na placu Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim odbędzie się Święto Pieczonego Ziemniaka. Wydarzenie jest częścią projektu "Poznaję przyrodę wszystkimi zmysłami".

Romanse cygańsko-rosyjskie LIZA

W sobotę 30 września przy fontannie koło tężni nr 1 w Ciechocinku odbędzie się koncert plenerowy "Romanse cygańsko-rosyjskie" w wykonaniu Lizy. Początek występu o godzinie 15.00.

Koncert tenora w Muszli Koncertowej

W piątek 15 września w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym odbędzie się koncert tenora Andrzeja Kubackiego, który wystąpi z utworami polskimi i zagranicznymi. Początek koncertu o godzinie 19.00, wstęp wolny.

III Katolicki Piknik Rodzinny

W sobotę 9 września w Parku Tężniowym przy boisku OSiR w Ciechocinku odbędzie się 3. edycja Katolickiego Pikniku Rodzinnego. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz oraz Rycerze Kolumba z Parafii pw. Piotra i Pawła.

XIII Międzynarodowy Festiwal "Blues Bez Barier"

W sobotę 2 września w Ciechocinku odbędzie się kolejna edycja Festiwalu "Blues Bez Barier". Impreza jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w regionie, co roku gromadzi fanów muzyki bluesowej w każdym wieku.

Letnie kino plenerowe zawita do Ciechocinka

W niedzielę 25 sierpnia na polanie w Parku Zdrojowym (w pobliżu Warzelni Soli) w Ciechocinku odbędzie się seans letniego kina plenerowego. Początek projekcji o godzinie 21.30, wstęp wolny.

Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej

W sobotę 19 sierpnia na boiskach do siatkówki plażowej OSiR w Ciechocinku, mieszczących się przy ul. Lipnowskiej 11c, zostanie rozegrany Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Wszyscy chętni mogą wziąć udział.