Aktualności

Festiwal Wisły 2017 Włocławek - Ciechocinek - Toruń

W dniach 12-15 sierpnia w województwie kujawsko-pomorskim odbędzie się festiwal Królowej Polskich Rzek - Wisły. Jednym z przystanków na trasie będzie Ciechocinek, dniem festiwalowym będzie niedziela 13 sierpnia.

Jubileuszowy Festiwal Operowo-Operetkowy

W dniach 5-9 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się jubileuszowy, 20. Festiwal Operowo-Operetkowy. Dyrektorem naczelnym i artystycznym tego wielkiego przedsięwzięcia jest Kazimierz Kowalski. Festiwal każdego roku gromadzi szeroką publiczność z kraju i z zagranicy.

XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

W dniach 27-30 lipca w Parku Zdrojowym w Ciechocinku odbędą się koncerty w ramach XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Wystąpią uzdolnieni wokalnie młodzi ludzie z Polski, Rosji i Ukrainy.

Sobotni Koncert Plenerowy

W sobotę 22 lipca przy fontannie obok tężni nr 1 wystąpi zespół "Tekilla". Początek koncertu zaplanowano na godzinę 15.00. Do udziału w wydarzeniu zachęca organizator - Urząd Miasta Ciechocinka.

XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów

W dniach 14-15 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6 w Ciechocinku odbędzie się 21. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. W ramach tego wydarzenia wystąpią najwięksi artyści romscy z całego świata.

XIII Festiwal Wielka Gala Tenorów w Ciechocinku

W dniach 7-9 lipca w Ciechocinku odbędzie się kolejna edycja Wielkiej Gali Tenorów. Koncerty będą miały miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny!

X Jubileuszowe Święto Soli

W sobotę 24 czerwca w godzinach 10.00 - 18.00 w Warzelni Soli przy ul. Solnej 6, odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy integracyjnej "Łączy nas Wisła - Święto Soli". Organizatorzy zadbali o bogaty program, wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Summer Party w Ciechocinku

W sobotę 1 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6 w Ciechocinku odbędzie się huczne powitanie wakacji z muzyką na żywo. Początek imprezy o godzinie 18.00, wstęp wolny. Organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Ciechocinku.

Wycieczki po Ciechocinku z przewodnikiem

W każdy czerwcowy poniedziałek w Ciechocinku będzie można wziąć udział w bezpłatnym zwiedzaniu miasta z przewodnikiem "Szlakiem Ciechocińskiej Fabryki Soli". Wydarzenie zorganizowane jest przez Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. z okazji 185 rocznicy powstania Fabryki Soli.

Dzień Dziecka w Ciechocinku

Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku zaprasza 1 czerwca na skwer przed Kinem "Zdrój" na pełne atrakcji obchody Dnia Dziecka! Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00.