Aktualności

Otwarcie wystawy "Nieprzemijający urok kwiatów"

W czwartek 9 marca o godzinie 17.00 w Galerii-Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Janusza Żernickiego w Ciechocinku zostanie otwarta wystawa fotograficzna pt. "Nieprzemijający urok kwiatów".

Rockowy koncert w Ciechocinku

W Ciechocinku każdy znajdzie coś dla siebie, także fani cięższych brzmień. W sobotę 11 marca w Klubie Muzycznym Jedyna w Ciechocinku wystąpi trójmiejski zespół VIERNA. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Wielka sława to żart

W czwartek 2 marca w Teatrze Letnim przy ul. Żelaznej 5 w Ciechocinku odbędzie się koncert "Wielka sława to żart" - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa. Występ jest poświęcony pamięci popularyzatora muzyki klasycznej Bogusława Kaczyńskiego.

Lutowy repertuar Kina Zdrój

Miejskie Kino Zdrój mieszczące się w Ciechocinku przy ulicy Żelaznej 5 zaprasza na seanse filmowe w lutym. W repertuatrze znajdują się jedne z nagłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. W ofercie Kina znajdą się propozycje dla każdego widza.

Koncert Janusza Radka

W poniedziałek 13 lutego w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku odbędzie się koncert Janusza Radka zatytułowany "Z ust do ust". Początek występu o godzinie 19.00.

Widowisko pt. "Z Kolędą"

W niedzielę 29 stycznia w Teatrze Letnim w Ciechocinku będzie można zobaczyć Staropolskie Widowisko Obrzędowe. Początek wydarzenia o godzinie 16.00. Wstęp jest bezpłatny.

Don Vasyl w Ciechocinku

W sobotę 21 stycznia w Teatrze Letnim przy ul. Żelaznej odbędzie się koncert Zespołu Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19.00.

25. Finał WOŚP w Ciechocinku

Ciechocinek tak jak wiele innych miejscowości czynnie bierze udział w obchodach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 stycznia w Parku Zdrojowym.

Karnawałowa "Wielka Sława to Żart" w Ciechocinku

W piątek 20 stycznia w Teatrze Letnim w Ciechocinku odbędzie się koncert "Wielka Sława to Żart". Występ rozpocznie się o godzinie 19.00. Koncert jest wyjątkową Galą Operetkowo-Musicalową, poświęconą pamięci popularyzatora muzyki klasycznej Bogusława Kaczyńskiego.

Królowa Śniegu otworzy nowy sezon w Kinie Zdrój

Ciechocińskie Kino Zdrój w terminie 16 grudnia - 5 stycznia ma świąteczno-noworoczną przerwę w działaniu. Za to już 6 i 7 stycznia w Kinie Zdrój będzie można zobaczyć projekcję hitowej animacji tej zimy: "Królowa Śniegu 3: Ogień i Lód".