Aktualności

Festiwal "Wielka Gala Tenorów w Ciechocinku"

W weekend od 10 do 12 lipca w Ciechocinku odbędzie się "Wielka Gala Tenorów". Soliści wykonają największe przeboje światowej sceny. Akompaniować będzie im Orkiestra Symfoników Bydgoskich.

Święto Soli w Ciechocinku

W sobotę 25 lipca w Ciechocinku odbędzie się Święto Soli. Tego dnia wstęp do warzelni oraz do muzeum jest bezpłatny. Święto odbywa się już od 10 lat. 

Katolicki Piknik Rodzinny

W sobotę 4 lipca w Ciechocinku odbędzie się Katolicki Piknik Rodzinny. Jest to wydarzenie sporotwe, kulturalne oraz religijne.

Koncert "Kobiecość Kompletna" w Ciechocinku

W sobotę 7 marca w Ciechocinku odbędzie się koncert pt. "Kobiecość Kompletna". Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenka przy ul. Kościuszki 16 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert charytatywny dla Kasi

W sobotę 7 marca w Ciechocinku odbędzie się Koncert Charytatywny dla Kasi. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 18.00. W trakcie imprezy będzie przeprowadzona zbiórka na leczenie. 

Koncert Sama Jonesa

W piątek 7 lutego w Ciechocinku odbędzie się koncert Sama Jonesa. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence "Irenka" a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert Walentynkowy

W sobotę 15 lutego w Ciechocinku w ramach Koncertu Walentynkowego wystąpi zespół Żuki wraz z Joachimem Perlikiem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00

Gala operetkowo-musicalowa w Ciechocinku

W czwartek 16 stycznia w Ciechocinku odbędzie się gala poświęcona pamięci Bogusława Kaczyńskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Gala operetkowo-musicalowa w Ciechocinku

W sobotę 14 grudnia w Ciechocinku odbędzie się Gala operetkowo-musicalowa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 a będzie miało miejsce w Teatrze Letnim.

Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem

W piątek 22 listopada w Ciechocinku w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Żelaznej 5 odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00.