Aktualności

Ciechociński Dzień Seniora

W sobotę 18 maja w Ciechocinku odbędzie się już po raz trzeci Ciechociński Dzień Seniora. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Rada Seniorów. Całą imprezę rozpocznie parada o godzinie 10.30. Trasa przebiegnie od pomnika Romana Ignatowskiego, deptakiem, ulicą Zdrojową do Parku Zdrojowego. 

Don Vasyl Junior i Cygańskie Książęta w Ciechocinku

We wtorek 30 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się koncert Don Vasyla Juniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 15.00. Impreza jest biletowana.

Retransmisja baletu "Bajadera" z teatru Bolszoj

W poniedziałek 8 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się retransmisja baletu "Bajadera" z teatru Bolszoj. Wydarzenie będzie miało miejsce w sali widowiskowo-kinowej a rozpocznie się o godzinie 17.00 Impreza jest biletowana.

Koncert Agressiva 69 - Spotkanie z Republiką

W sobotę 30 marca w Ciechocinku w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5 odbędzie się koncert zespołu Agressiva. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00. Wejściówki dostępne są w sekretariacie MCK.

Przeboje muzyki operetkowej, musicalowej i rozrywkowej

W czwartek 21 marca w Ciechocinku odbędzie się koncert "Usta milczą, dusza śpiewa!". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Impreza jest biletowana.

Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru

W sobotę 23 marca w Ciechocinku odbędzie sie koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru. Impreza będzie miała miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wydarzenie jest biletowane.

Występ kabaretu Ciach w Ciechocinku

W piątek 8 marca w Ciechocinku odbędzie się występ kabaretu Ciach. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury a rozpocznie się o godzinie 19.00. Impreza jest biletowana.

Koncert Jacka Szyłkowskiego w Ciechocinku

W niedzielę 3 marca w Ciechocinku odbędzie się koncert Jacka Szyłkowskiego pt. " Piosenka przypomni Ci..." Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.

Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru

W środę 27 lutego w Ciechocinku odbędzie się koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert "W świecie musicali" w Ciechocinku

We wtorek 12 lutego w Ciechocinku odbędzie się koncert pt. "W świecie musicali". Wydarzenie będzie miało miejsce w sali kinowo-widowiskowej MCK a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny