Aktualności

Koncert Barwy Lwowa w Ciechocinku

W piątek 8 lutego w Ciechocinku odbędzie się koncert zespołu Barwy Lwowa. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenka przy ul. Kościuszki 16 a rozpocznie się o godzinie 20.00 Wstęp jest wolny. 

Kabaret Moherowe Berety w Ciechocinku

W czwartek 7 lutego w Ciechocinku odbędzie się występ Kabaretu Moherowe Berety. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest płatny.

Kurs technik malarskich w Ciechocinku

W czwartek 17 stycznia w Ciechocinku odbędzie się kurs technik malarskich. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Żelaznej 5 a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Koncerty z okazji 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 13 stycznia w całej Polsce odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ciechocinku wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym a rozpocznie się o godzinie 17.30.

Najpiękniejsze włoskie przeboje

W czwartek 31 stycznia w Ciechocinku odbędzie się koncert: Największe włoskie przeboje. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim, a rozpocznie się o godzinie 19.00. Impreza jest biletowana.

Konkurs na iluminacje świąteczne w Ciechocinku

Jak co roku w Ciechocinku odbędzie się konkurs na najładniejsze iluminacje świąteczne. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 grudnia w Punkcie Informacji turystycznej. Każdy może wziąć udział w konkursie.

Koncert Andrzeja Kubackiego

W niedzielę 16 grudnia w Ciechocinku odbędzie się koncert Andrzeja Kubackiego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 a będzie miał miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3. Wstęp jest wolny.

Koncert Marcina Stycznia z zespołem 10/40

W piątek 14 grudnia w Ciechocinku odbędzie się występ Marcina Stycznia z zespołem. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert Andrzejkowy w Ciechocinku

W sobotę 1 grudnia w Ciechocinku odbędzie się Koncert Andrzejkowy. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim, a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Koncert pt. "Kto Ty jesteś? Polak mały!" z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W sobotę 24 listopada w Ciechocinku odbędzie się koncert pt. "Kto tTy jesteś? Polak mały!". Wydarzenie odbędzie się z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika.