Aktualności

Krajowa wystawa młodych gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików

W weekend 17 i 18 listopada w Ciechocinku odbędzie się krajowa wystawa młodych gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali OSiR przy ul. Lipnowskiej 11c. 

Warsztaty Nordic Walking w Ciechocinku

W sobotę 10 listopada w Ciechocinku odbędą się warsztaty Nordic Walking. Rozpoczną się o godzinie 16.30 a będą miały miejsce przy Skwerze Ekscentryków przy Kinie Zdrój. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

W niedzielę 4 listopada w Ciechocinku odbędzie się koncert Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Ignacy Jan Paderewski "Ojczyźnie i Polakom"

W czwartek 25 października w Ciechocinku odbędzie się wykład ilustrowany muzyką pt. "Ignacy Jan Paderewski- Ojczyźnie i Polakom". Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Andrzej Kubacki - "Muzyka to moje życie"

W piątek 19 października w Ciechocinku odbędzie się koncert Andrzeja Kubackiego. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Sunny Side - Jazz jak za dawnych lat

W niedzielę 14 października w Teatrze Letnim odbędzie się koncert: Sunny Side - Jazz jak za dawnych lat. Koncert rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.

"Pieśni i zwyczaje, które łączą pokolenia" w Ciechocinku

W czwartek 4 października w Ciechocinku odbędzie się wspólne śpiewanie pt. "Pieśni i zwyczaje, które łączą pokolenia". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim, a rozpocznie się o godzinie 16.30. Wstęp jest wolny.

Wielka sława to żart- muzyka operetkowa, musicalowa oraz rozrywkowa

W piątek 28 września w Ciechocinku odbędzie się koncert muzyki operetkowej, musicalowej oraz rozrywkowej. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 6 a rozpocznie sięo godzinie 15.00. Impreza biletowana.

Spektakl "Bal w operze"

W sobotę 22 września w Ciechocinku odbędzie się spektakl pt. "Bal w operze" w wykoaniu grupy kabaretowej Złota Maska. Przedstawienie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 6 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Koncert Czesław Śpiewa

W sobotę 15 września w Ciechocinku odbędzie się koncert wokalisty Czesław Śpiewa. Rozpocznie się o godzinie 20.00 a będzie miał miejsce w Teatrze Letnim. Impreza jest biletowana.