Aktualności

Koncert dla Seniorów w Ciechocinku

W niedzielę 23 września w Ciechocinku odbędzie się Koncert dla Seniorów. Rozpocznie się o godzinie 15.00 a będzie miał miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3. Wstęp jest bezpłatny.

XIV Festiwal "Blues bez Barier"

W sobotę 1 września w Ciechocinku odbędzie się XIV Festiwal "Blues bez Barier". Koncert będzie miał miejsce w Muszli Koncertowej w parku Zdrojowym lub, w razie niepogody, w Teatrze Letnim. Wstęp jest wolny.

Grand Prix Tężnie Run 2018 w Ciechocinku

W sobotę 25 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się Grand Prix Tężnie Run w Biegach i Nordic Walking. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 a będzie miało miejsce w Parku Linowym przy ul. Staszica. 

Piknik "Na zakończenie wakacji" w Ciechocinku

Już w sobotę 25 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się Piknik "Na zakończenie wakacji". Będzie miał miejsce na stadionie miejskim przy ul. Tężniowej 6 a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

X Ogólnopolski wyścig kolarski po Nizinie Ciechocińskiej

W sobotę i w niedzielę 4 oraz 5 sierpnia odbędzie się X Ogólnopolski Wyścig Kolarski po Nizinie Ciechocińskiej. Organizatorem wydarzenia jest CKS "Zdrój" Ciechocinek.

Koncert Jacka Szyłkowskiego w Ciechocinku

Już we wtorek 31 lipca odbędzie się koncert Jacka Szyłkowskiego w Ciechocinku. Występ rozpocznie się o godzinie 19.00 a będzie miał miejsce w Muszli Koncertowej. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert plenerowy Jadwigi Kowalskiej w Ciechocinku

W niedzielę 29 lipca odbędzie się koncert Jadwigi Kowalskiej. Będzie miał miejsce przy fontannie na Parterach Hellwiga. Rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp wolny.

Koncert Andrzeja Kubackiego w Ciechocinku

W sobotę 14 lipca w Ciechocinku odbędze się koncert Andrzeja Kubackiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp jest wolny.

XIV Festiwal Wielka Gala Tenorów w Ciechocinku

W piątek oraz w sobotę 6 i 7 lipca odbędzie się Wielka Gala Tenorów w Ciechocinku. Koncert będzie miał miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejscki w Ciechocinku. Wstęp jest wolny.

Mecz Polska-Japonia w Ciechocińskiej Strefie Kibica

W czwartek 28 czerwca w Ciechocińskiej Strefie Kibica na Placu przed kinem "Zdrój" będzie można obejrzeć ostatni mecz Reprezentacji Polski na Mundialu 2018. Wstęp do strefy jest wolny. Rozpoczęcie o godzinie 14.00.