Aktualności

Młodzież wita wakacje w Ciechocinku

Już 30 czerwca w Ciechocinku odbędzie się Summer Party. Młodzież przywita wakacje na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Festiwal "Łączy nas Wisła - Święto Soli"

W sobotę 16 czerwca odbędzie się Festiwal "Łączy nas Wisła - Święto Soli. Sól i Gęsina" Organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka. Impreza będzie trwała w godzinach 10.00-18.00 na terenie przy Warzelni Soli przy ul. Solnej 6.

V Wojewódzkie Pokazy i Parada Strażacka

W sobotę 9 czerwca odbędą się V Wojewódzkie Pokazy oraz Parada Strażacka "100 jednostek na 100 lat Niepodległej". Impreza będzie miała miejsce na Stadionie Miejskim OSIR w Ciechocinku przy ul. Tężniowej 6, a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Koncert Plenerowy w Ciechocinku

W sobotę 2 czerwca o godzinie 15.00 odbędzie się koncert plenerowy Włodzimierza Votki. Odbędzie się przy fontannie przy tężni nr 1. 

Koncert plenerowy - Jadwiga Kowalska w utworach Edith Piaf i Charlesa Aznavoura

W niedziele 27 maja o godzinie 15.00 odbędzie się koncert przy fontannie na Parterach Hellwiga w Ciechocinku. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Drugi Ciechociński Dzień Seniora

W sobotę 19 maja Miejska Rada Seniorów w Ciechocinku zaprasza na Drugi Ciechociński Dzień Seniora. Impreza odbędzie się od godziny 10.30 w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego. Wstęp jest wolny.

Koncert tenora w Ciechocinku

W sobotę 12 maja w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym odbędzie się koncert. Na scenie wystąpi tenor Andrzej Kubacki. Wykona utwory zagraniczne oraz polskie. Występ rozpocznie się o godzinie 15.00.

Majowy Piknik Rodzinny 2018

We wtorek 1 maja na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6 odbędzie się Majowy Piknik Rodzinny "Na rozpoczęcie sezonu kuracyjnego". Początek imprezy o godzinie 17.00. Wstęp bezpłatny!

Bieg 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W sobotę 21 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się bieg z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Bieg będzie zaliczany do Cyklu Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2018 w Biegach i Nordic Walking.

3. Ciechocińska Parada Majowa

We wtorek 1 maja w Ciechocinku po raz trzeci odbędzie się uroczyste rozpoczęcie sezonu kuracyjnego - Ciechocińska Parada Majowa. W poprzednich latach impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców i kuracjuszy, w tym roku z pewnością będzie jeszcze lepiej!