Aktualności

Spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem

W piątek 6 września w Ciechocinku odbędzie się spotkanie z Mariuszem Szczygłem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Blues Bez Barier w Ciechocinku

W sobotę 31 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się XV Międzynarodowy Festiwal Blues Bez Barier. Impreza będzie miała miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowyma. Rozpocznie się o godzinie 14.00.

Piknik na zakończenie wakacji

W sobotę 24 sierpnia w Ciechocinku odbędzie sie piknik na zakończenie wakacji. Impreza będzie miała miejsce na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6. Wstęp jest wolny.

Ciechociński Kabareton

W sobotę 3 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się Kabareton. Wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym a rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny. 

Koncert Orkiestry Zdrojowej

W niedzielę 21 lipca w Ciechocinku odbędzie się koncert Orkiestry Zdrojowej. Występ będzie miał miejsce w Muszli Koncertowej w parku Zdrojowym a rozpocznie się o godzinie 11.00.

Jazz Jak Za Dawnych Lat Sunny Side w Ciechocinku

W niedzielę 14 lipca w Ciechocinku odbędzie się koncert "Jazz jak za dawnych lat- Sunny Side". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.

Święto Soli w Ciechocinku

W sobotę 13 lipca w Ciechocinku odbędzie się Święto Soli. Wydarzenie ma na celu przypomnienie, że tężnie oraz sól to największe dobro występujące w Ciechocinku. W trakcie imprezy będzie można odwiedzić stoiska rzemieślnicze oraz nauczyć się strzelania z łuku.

Wojewódzkie Pokazy Strażackie w Ciechocinku

W sobotę 15 czerwca w Ciechocinku odbędą się Wojewódzkie Pokazy Strażackie. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Tężniowej 6 a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Koncert "W krainie uśmiechu" w Ciechocinku

W środę 12 czerwca w Ciechocinku odbędzie się wydarzenie pt. "W krainie uśmiechu". Impreza będzie miała miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 6 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Spotkanie jest biletowane.

Dzień Dziecka w Ciechocinku

W sobotę 1 czerwca w Ciechocinku na skwerze przed kinem "Zdrój" odbędzie się miejski Dzień Dziecka. Atrakcje rozpoczną się od godziny 12.00. Wstęp jest wolny.