Ciechocinek - noclegi, leczenia, wypoczynek w uzdrowisku

Ciechocinek - leczenia, wypoczynekW serwisie znajdziecie Państwo aktualne informacje o szerokiej ofercie Ciechocinka. Szerokie możliwości wybierania ułatwią szybkie wyszukanie odpowiedniego miejsca na wypoczynek czy leczenie. Ułatwia to m.in. pokazanie obiektów na mapie.
Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Ciechocinek - wyszukiwanie obiektówDo wygodnego wyszukania miejsca noclegowego służy rozbudowana wyszukiwarka. Dzięki niej możecie Państwo zapoznać się z szeroką ofertą Ciechocinka dotyczącą leczenia, wypoczynku, rehabilitacji czy z zakresu "zdrowia i urody".
Zobacz więcej...

Różnorodne prezentacje

Ciechocinek - Sanatorium WrzosPrezentacje tworzymy w sposób zróżnicowany, jak najbardziej zbliżony do charakterystycznych motywów graficznych obiektów.
Zobacz przykład...

Aktualności

XIX Regionalne Spotkania Zespołów Artystycznych OSP
W niedzielę 11 października w Ciechocinku odbędą się XIX Regionalne Spotkania Zespołów Artystycznych Ochotniczych Straży Pożarnych. Na Spotkania Zespołów Artystycznych zapraszają Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Burmistrz Ciechocinka.
Koncert Juli
W sobotę 3 października w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym o godzinie 16.00 odbędzie się koncert Juli - artystki znanej z takich przebojów jak "Za każdym razem" czy "Nie zatrzymasz mnie". Wstęp wolny!
Koncert Jacka Szyłkowskiego
W niedzielę 27 września w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym o godzinie 15.30 odbędzie się koncert Jacka Szyłkowskiego. Występ poprowadzi Dariusz Trojanowski.
I Katolicki Piknik Rodzinny
W niedzielę 20 września w Parku Tężniowym (przy boisku OSiR) o godzinie 15.00 rozpocznie się I Katolicki Piknik Rodzinny. W programie występy artystyczne, pokaz jednostki strzeleckiej, mecz o Puchar Rycerski oraz degustacja "żurku rycerskiego".