Ciechocinek - noclegi, leczenia, wypoczynek w uzdrowisku

Ciechocinek - leczenia, wypoczynekW serwisie znajdziecie Państwo aktualne informacje o szerokiej ofercie Ciechocinka. Szerokie możliwości wybierania ułatwią szybkie wyszukanie odpowiedniego miejsca na wypoczynek czy leczenie. Ułatwia to m.in. pokazanie obiektów na mapie.
Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Ciechocinek - wyszukiwanie obiektówDo wygodnego wyszukania miejsca noclegowego służy rozbudowana wyszukiwarka. Dzięki niej możecie Państwo zapoznać się z szeroką ofertą Ciechocinka dotyczącą leczenia, wypoczynku, rehabilitacji czy z zakresu "zdrowia i urody".
Zobacz więcej...

Różnorodne prezentacje

Ciechocinek - Sanatorium WrzosPrezentacje tworzymy w sposób zróżnicowany, jak najbardziej zbliżony do charakterystycznych motywów graficznych obiektów.
Zobacz przykład...

Aktualności

Piknik na zakończenie wakacji
Zakończenie sezonu wakacyjnego w Ciechocinku odbędzie się bardzo hucznie! W ostatnią wakacyjną sobotę 27 sierpnia na Stadionie Miejskim wystąpią popularne polskie gwiazdy - zespół Sound'n'Grace oraz Liber i Natalia Szroeder.
Kino plenerowe "Filmowy Ciechocinek"
W sobotę 20 sierpnia w Parku Zdrojowym (polana przy Warzelni Soli) odbędą się plenerowe seanse filmowe. Wstęp na projekcje jest bezpłatny, ilość miejsc siedzących ograniczona.
Koncert charytatywny libańskiej artystki Nadine Nassar
W ciechocińskim Teatrze Letnim w dniach 20 i 21 sierpnia o godzinie 20.00 odbędzie się koncert charytatywny Nadine Nassar przy akompaniamencie Vlasty Traczyka. Prowadzenie oraz recital: Laura Łącz.
II Festiwal "Happy Jazz"
W sobotę 13 sierpnia w Muszli Koncertowej w ciechocińskim Parku Zdrojowym odbędzie się Happy Jazz Festival. Początek muzycznego wydarzenia o godzinie 16.00.