Ciechocinek - noclegi, leczenia, wypoczynek w uzdrowisku

Ciechocinek - leczenia, wypoczynekW serwisie znajdziecie Państwo aktualne informacje o szerokiej ofercie Ciechocinka. Szerokie możliwości wybierania ułatwią szybkie wyszukanie odpowiedniego miejsca na wypoczynek czy leczenie. Ułatwia to m.in. pokazanie obiektów na mapie.
Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Ciechocinek - wyszukiwanie obiektówDo wygodnego wyszukania miejsca noclegowego służy rozbudowana wyszukiwarka. Dzięki niej możecie Państwo zapoznać się z szeroką ofertą Ciechocinka dotyczącą leczenia, wypoczynku, rehabilitacji czy z zakresu "zdrowia i urody".
Zobacz więcej...

Różnorodne prezentacje

Ciechocinek - Sanatorium WrzosPrezentacje tworzymy w sposób zróżnicowany, jak najbardziej zbliżony do charakterystycznych motywów graficznych obiektów.
Zobacz przykład...

Aktualności

Finał Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni "Cudnolandia 2015"
W sobotę 5 grudnia 2015 w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku odbędzie się Finał Olimpiady Dziecięcej Wyobraźni "Cudnolandia 2015". Prace będące twórczym wyrazem dziecięcej wyobraźni zgłaszali do konkursu Partnerzy Olimpiady - instytucje i organizacje pracujące z dziećmi i młodzieżą.
"Stachura - piosenki do wierszy i prozy"
W sobotę 28 listopada w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku przy ul. Żelaznej 5 w ramach Festiwalu Stachura odbędzie się koncert pt. "Stachura - piosenki do wierszy i prozy". Początek o godzinie 17.00, wstęp wolny.
Jesienny Koncert Fortepianowy
W niedzielę 15 listopada w Teatrze Letnim w Ciechocinku o godzinie 11.00 odbędzie się koncert fortepianowy w wykonaniu Romana Czarnieckiego. Wstęp na to wydarzenie jest nieodpłatny.
Kabaret Krzysztof Daukszewicz
Znany felietonista, poeta i muzyk Krzysztof Daukszewicz wystąpi w Teatrze Letnim w Ciechocinku w środę 12 listopada o godzinie 19.00 ze swoim autorskim programem satyrycznym. Zapowiada się rewelacyjna rozrywka na wysokim poziomie.