Ciechocinek - noclegi, leczenia, wypoczynek w uzdrowisku

Ciechocinek - leczenia, wypoczynekW serwisie znajdziecie Państwo aktualne informacje o szerokiej ofercie Ciechocinka. Szerokie możliwości wybierania ułatwią szybkie wyszukanie odpowiedniego miejsca na wypoczynek czy leczenie. Ułatwia to m.in. pokazanie obiektów na mapie.
Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Ciechocinek - wyszukiwanie obiektówDo wygodnego wyszukania miejsca noclegowego służy rozbudowana wyszukiwarka. Dzięki niej możecie Państwo zapoznać się z szeroką ofertą Ciechocinka dotyczącą leczenia, wypoczynku, rehabilitacji czy z zakresu "zdrowia i urody".
Zobacz więcej...

Różnorodne prezentacje

Ciechocinek - Sanatorium WrzosPrezentacje tworzymy w sposób zróżnicowany, jak najbardziej zbliżony do charakterystycznych motywów graficznych obiektów.
Zobacz przykład...

Aktualności

Powitanie wakacji w Ciechocinku
W sobotę 4 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6 o godzinie 17.00 rozpocznie się Piknik "Na rozpoczęcie wakacji". W programie występy artystyczne oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak.
Festiwal Chleba i Soli w Ciechocinku
Najbliższy weekend w Ciechocinku pod znakiem Chleba i Soli! W dniach 20-21 czerwca odbędzie się druga edycja tego niezwykłego festiwalu, który okazał się sukcesem w ubiegłym roku. W czasie imprezy główną rolę będzie grać rzecz jasna chleb i sól z całego świata, ponadto w programie m.in. pokazy kulinarne, międzynarodowy kiermasz, warsztaty, prelekcje oraz wielki piknik dla mieszkańców i gości Ciechocinka!
Koncert Finałowy przeglądu Debiut 2015
XIV Finał Kujawsko-Pomorskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki Debiut 2015 odbędzie się w sobotę 13 czerwca o godzinie 15.00 w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego. Wystąpią także zaproszeni goście. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do MCK w Ciechocinku.
Dzień Dziecka w Ciechocinku
Z okazji obchodów Dnia Dziecka na skwerze przed Kinem Zdrój w Ciechocinku zostanie zorganizowany blok interaktywnych zabaw rozrywkowych. Pośród rozmaitych atrakcji dla dzieci nie będą się nudzić także dorośli. Zachęcamy całe rodziny do udziału w tym wydarzeniu. Start imprezy o godzinie 11.00.