Ciechocinek - noclegi, leczenia, wypoczynek w uzdrowisku

Ciechocinek - leczenia, wypoczynekW serwisie znajdziecie Państwo aktualne informacje o szerokiej ofercie Ciechocinka. Szerokie możliwości wybierania ułatwią szybkie wyszukanie odpowiedniego miejsca na wypoczynek czy leczenie. Ułatwia to m.in. pokazanie obiektów na mapie.
Zobacz więcej...

Wyszukiwanie obiektów

Ciechocinek - wyszukiwanie obiektówDo wygodnego wyszukania miejsca noclegowego służy rozbudowana wyszukiwarka. Dzięki niej możecie Państwo zapoznać się z szeroką ofertą Ciechocinka dotyczącą leczenia, wypoczynku, rehabilitacji czy z zakresu "zdrowia i urody".
Zobacz więcej...

Różnorodne prezentacje

Ciechocinek - Sanatorium WrzosPrezentacje tworzymy w sposób zróżnicowany, jak najbardziej zbliżony do charakterystycznych motywów graficznych obiektów.
Zobacz przykład...

Aktualności

XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej
W dniach 27-30 lipca w Parku Zdrojowym w Ciechocinku odbędą się koncerty w ramach XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Wystąpią uzdolnieni wokalnie młodzi ludzie z Polski, Rosji i Ukrainy.
Sobotni Koncert Plenerowy
W sobotę 22 lipca przy fontannie obok tężni nr 1 wystąpi zespół "Tekilla". Początek koncertu zaplanowano na godzinę 15.00. Do udziału w wydarzeniu zachęca organizator - Urząd Miasta Ciechocinka.
XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów
W dniach 14-15 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6 w Ciechocinku odbędzie się 21. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. W ramach tego wydarzenia wystąpią najwięksi artyści romscy z całego świata.
XIII Festiwal Wielka Gala Tenorów w Ciechocinku
W dniach 7-9 lipca w Ciechocinku odbędzie się kolejna edycja Wielkiej Gali Tenorów. Koncerty będą miały miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny!