Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

ul. Kościuszki 10, 87-720 Ciechocinek
centrala: tel. 54 283 60 78, fax 54 283 62 95,
e-mail: sanatorium@uzdrowiskociechocinek.pl
www: www.uzdrowiskociechocinek.pl

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. jest największym zakładem uzdrowiskowym w Ciechocinku szczycącym się ponad 170 letnią tradycją lecznictwa uzdrowiskowego.

PUC Ciechocinek

Od wielu lat organizujemy turnusy lecznicze, profilaktyczne, rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON, turnusy dla matki z dzieckiem, kolonie, wakacyjne i weekendowe pobyty rodzinne, turnusy odchudzające dla dzieci, turnusy dla kobiet po mastektomii. Dodatkowo polecamy sprzedaż tanich noclegów, usług gastronomicznych, pakietów zabiegowych, badań z zakresu medycyny pracy, DPX (badanie gęstości kości).

Leczenie CiechocinekRehabilitacja Ciechocinek

Specjalizujemy się w leczeniu i rehabilitacji dorosłych i dzieci (również na wózkach inwalidzkich) w następujących schorzeniach:

 • układu ruchu: reumatyczne, ortopedyczno - urazowe;
 • układu nerwowego: obwodowego, ośrodkowego;
 • układu krążenia: serca, choroby naczyń obwodowych, nadciśnienie tętnicze;
 • górnych dróg oddechowych;
 • choroby metaboliczne: cukrzyca, otyłość, osteoporoza.
Inhalacje CiechocinekPobyty sanatoryjne Ciechocinek

Nowoczesna baza zabiegowa, przystosowana do rehabilitacji osób niepełnosprawnych oferuje ponad 50 różnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, balneoterapii, hydroterapii (w tym 3 baseny solankowe) z wykorzystaniem naturalnych surowców (solanki i borowiny) oraz inhalacje, krioterapię, kriosaunę, masaże.

Ćwiczenia CiechocinekBasen Ciechocinek Rehabilitacja w CiechocinkuRehabilitacja dzieci

Dysponujemy obiektami o zróżnicowanym standardzie oferującymi "pobyty na każdą kieszeń".

Szpital Uzdr. Nr 4 "Dom Zdrojowy", ul. Leśna 3, tel. 54 283 60 67

Dom Zdrojowy Ciechocinek

Położony w kompleksie zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie Parku Sosnowego.
Posiada 300 miejsc noclegowych (również dla osób niepełnosprawnych), pełną bazę zabiegową oraz dwie stołówki.
Zakwaterowanie w pokojach 1, 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.
Zabiegi - ponad 50 rodzajów zabiegów leczniczych, w tym: kąpiele w wanach i basanie solankowym, zabiegi borowinowe, inhalacje indywidualne i zbiorowe, masaże, hydromasaże, zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, kioterapia miejscowa oraz kriosauna.
Na terenie "Domu Zdrojowego" znajduje się gabinet badań densytometrycznych, kiosk, kawiarnia, gabinet dentystyczny, kosmetyczny, fryzjer oraz bezpłatny punkt internetowy.
W "Domu Zdrojowym" mieści się siedziba Krajowego Konsultanta w dziedzinie Balneologii i Medycyny Fizykalnej Pani Profesor dr med. hab. Ireny Ponikowskiej.

Szpital Uzdrowiskowy Nr 1, al. Armii Krajowej 6, tel. 54 283 60 73

Szpital Uzdrowiskowy Nr 1 Ciechocinek

Zabytkowy budynek z 240 miejscami (także dla osób niepełnosprawnych), stołówką i nowoczesną bazą zabiegową wraz z basenami solankowymi. Zlokalizowany jest w scenerii zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie dywanów kwiatowych i deptaka ciechocińskiego.
Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Zabiegi: hydroterapia (kąpiele solankowe w wannie i basenie), hydromasaże, zabiegi borowinowe, masaże, zabiegi kinezyterapeutyczne i fizykoterapeutyczne.
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny punkt internetowy.

Sanatorium Uzdr. "Grażyna", ul. Traugutta 6, tel. 54 283 64 42

Sanatorium Grażyna Ciechocinek

Sanatorium położone w centrum uzdrowiska, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i fontanny solankowej "Grzybek". Posiada 159 miejsc w pokojach 1, 2, 3-osobowych w umywalkami i pełnym węzłem sanitarnym. Baza zabiegowa oraz stołówka na miejscu. Zabiegi kinezyterapeutyczne i fizykoterapeutyczne, masaże, inhalacje, krioterapia.

 

Zespół Szpitalno-Sanatoryjny "Zachęta" B, C, D, ul. Kościuszki 20, tel. 54 283 60 69

Zachęta Ciechocinek

Kompleks 3 budynków mieszczących się w centrum uzdrowiska, posiadający łącznie 120 miejsc. Stołówka znajduje się w budynku głównym D, baza zabiegowa w budynkach B i D.
Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3-osobowych z umywalkami oraz pełnym węzłem sanitarnym, lub typu studio. Zabiegi kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, borowinowe, masaż, kąpiele, inhalacje. Obiekt przystosowany do rehabilitacji kobiet po mastektomii.

 

Szpital Uzdrowiskowy Nr 3 im. dra Markiewicza (dziecięcy), ul. Staszica 6, tel. 54 283 60 72

Szpital Uzdrowiskowy dziecięcy Ciechocinek

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada 168 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych. Zabiegi: kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, borowinowe, masaże, inhalacje, kąpiele w wannach i basenie solankowym.
Młodzi pacjenci otoczeni są profesjonalną opieką medyczną oraz szczególną troską wychowawców i pedagogów. Lokalizacja obiektu w sąsiedztwie tężni solankowych oraz w otoczeniu terenów zielonych jest wymarzonym miejscem na kuracje dla dzieci i młodzieży.

 

Przychodnia Uzdrowiskowa, al. Armii Krajowej 7/13, tel. 54 283 60 69

Przychodnia Uzdrowiskowa wraz z Zakładem Przyrodoleczniczym mieści się w centrum uzdrowiska i świadczy usługi z zakresu ambulatoryjnego lecznictwa uzdrowiskowego.
Zabiegi: inhalacje, kąpiele, masaże, zabiegi ginekologiczne, fizykoterapeutyczne.
Możliwość korzystania z zabiegów ambulatoryjnie, dla posiadających skierowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia, bądź odpłatnie w dogodnej formie zakupu pakietu zabiegowego w promocyjnej cenie.
Na terenie Przychodni znajduje się Poradnia Medycyny Pracy świadcząca, usługi dla zakładów pracy i osób indywidualnych.

Szczycimy się wysoką jakością usług leczniczych, dobrą kuchnią i przyjazną atmosferą pobytu.
Jako uzupełnienie kuracji uzdrowiskowej oferujemy doskonałe produkty zdrojowe: sól jadalną warzoną, naturalną wodę leczniczą "Krystynka" i "Ciechocinka" oraz wody smakowe.

W celu dodatkowych informacji oraz dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Działem Marketingu tel. 54 283 62 65

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Parametry

 • Rodzaj obiektu
  - Sanatoria
 • Noclegi - cena
  - 61 - 80zł
  - 81zł i więcej
 • Gastronomia
  - Usługi żywieniowe
 • Profile leczenia
  - Cukrzyca
  - Narząd ruchu
  - Przemiana materii
  - Układ krążenia
  - Układ nerwowy
  - Układ oddechowy