Sanvit

Sanatorium Uzdrowiskowe SANVIT

87-720 Ciechocinek, ul. Staszica 8, tel./fax +48 54 283 42 81br /> e-mail: ciechocinek@sanvit.eu  pełna informacja: www.sanvit.eu

 

Sanvit Ciechocinek

 

Panorama

 

Panorama z naszego obiektu - zobacz

Serdecznie zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego "SANVIT" położonego ok. 200m do tężni i odkrytego basenu solankowego.Nasz obiekt to 3 piętrowy budynek, wokół którego rozciąga się duży park. Teren jest ogrodzony, co gwarantuje spokojny i bezpieczny wypoczynek. Bogata oferta naszego Sanatorium adresowana jest w takim samym stopniu do pokolenia dziadków, rodziców jak i wnuków. Dokonujemy wielu starań aby pobyt u nas był dla wszystkich bardzo atrakcyjny.

sanatorium Sanvit

Serdecznie zapraszamy Państwa do do korzystania z nowo otwartego krytego basenu solankowego - zasolenie 2-3%, wymiary 12m x 6m x 1,5m głębokości.

basen

Basen dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, przeznaczony do rehabilitacji, ćwiczeń prowadzonych przez rehabilitanta i pływania.

basen Sanvit
 wypoczynek Sanvit
 

W ośrodku oferujemy Państwu miejsca w pokojach 1,2,3,4 - osobowych z łazienkami i balkonami o różnych standardach. Wygodnie pokoje (wyposażone: telewizor, telefon, łazienka, balkon), przestronna jadalnia oraz funkcjonalne pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym pozwalają wypocząć w komfortowych warunkach.

pokoje
noclegi
 

W naszym Sanatorium otrzymacie państwo pełen pakiet zabiegów leczniczych. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Posiadamy własną, nowoczesną, bogato wyposażoną bazę zabiegową. Pacjentom oferujemy około 40 różnych zabiegów leczniczych. Zapewniamy Państwu całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. W ośrodku znajdują się dwa gabinety lekarskie i dyżurka pielęgniarek w której można wykonać podstawowe badania.
Specjalizujemy się w leczeniu:

 • chorób układu krążenia

 • schorzeń narządu ruchu

 • schorzeń układu oddechowego

 • chorób układu nerwowego.

Sanatorium "SANVIT" posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej co sprawia, że poniesione koszty pobytu można odliczyć od podatku. Posiadamy także wpis do rejestru A i B Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych co pozwala nam na organizowanie turnusów rehabilitacyjnych.

rehabilitacja
zabiegi
rehabilitacja Ciechocinek
zabiegi Sanvit
 

Nasze Sanatorium proponuje szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych we własnej bazie zabiegowej.

sala ćwiczeń

Posiadamy salę ćwiczeń zbiorowych i indywidualnych. Sala ćwiczeń indywidualnych wyposażona jest w różnorodny sprzęt rehabilitacyjny: zestaw do ćwiczeń korekcyjnych, bieżnie, rowerki, atlas, rotor oraz UGUL-e.
 
Leczenie i rehabilitacja są wspierane odpowiednią dietą (rodzaje diet - lekkostrawna, wątrobowa, cukrzycowa, 1000 kalorii, normalna oraz inne eliminacyjne).

restauracja Sanvit

 
***   SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK   ***

Parametry

 • Rodzaj obiektu
  - Sanatoria
 • Noclegi - cena
  - 61 - 80zł
  - 81zł i więcej
 • Dla zdrowia i urody
  - Baseny
  - Gabinety kosmetyczne
 • Gastronomia
  - Kawiarnie
  - Usługi żywieniowe
 • Profile leczenia
  - Narząd ruchu
  - Układ krążenia
  - Układ nerwowy
  - Układ oddechowy